Tilos: minden amiben természetes cukor/édes gyümölcsök/ és hozzáadott cukor van

Pl a sütemények. Tilos, minden amiben csak fehér liszt van / péksütemények, kenyér stb /Tilosak a piros színû zöldségek, gyümölcsök, amiben béta karotin van, kivéve a paradicsom.

Tilos minden állati fehérje: tej, tejtermék, sajtok sertés, marha, baromfi, vad hús.,

Ehetõ: minden ami teljes õrlésû gabona, vagy abból készült kenyér és tésztaféle

Minden zöldség, gyümölcs, ami savanyú és lila szinü /flavonoidok /

Javasolt sok lila hagyma, fokhagyma, torma, ezek légzés tisztítóak is.

Javasoltak a vegyes zöldségbõl készült levesek és az egynemû levesek is.

A kásafélék/zab, köles, hajdina, vadrizs, kukorica / élettani jó hatása közismert.

Állati fehérjébõl ehetõ a lágy tojás és rántotta, valamint az olajos tengeri hal.

Javasolt a napi 2-3 kanál frissen darált lenmag az omega zsirsavak miatt.

Só mérsékelten fogyasztható, cukor, cukorpótló TILOS

Naponta javasolt több fürt direkt termõ fekete szõlõ, magját is elropogtatva /resveratrol/ meg enni, szívet energetizál

A fõzelékek sûrítése zabkorpával történik.

Naponta ajánlott a nyers vörös káposzta saláta, lila hagymával, fokhagymával, tormával, tökmag olajjal /zink /

Az étkezés legyen lassú, alaposan megrágva minden falatot.

A COD tea hatása 9 rák féle és egy sor krónikus degeneratív betegség alap terápiájában bizonyított, hasonló a speciálisan oxigenizált KQN víz hatása is.

A KQN vizet étkezés elõtt és az étkezési szünetekben kell inni. Minimum 2 litert naponta, de KORTYOLVA egész napra elosztva.

Hasonlóan bizonyítottan alapreguláció hatású a yucca shidigera készítmények többsége

A személyre szóló immunharmonizálás, a funkcionális élelmiszer kiegészítõk és a fizio terápiák ajánlása, mindég személyre szabottan történik.

Minden krónikus betegségnél elsõ a vegetatív idegrendszer egyensúlyának megteremtése, a lélek békéjének kialakítása.

Nincs betegség elleni küzdelem, hanem a mindenkori állapot függvényében hosszútávú élet célt valósítunk meg. Ezért az állunka magasra emeljük, fejünket, nyakunkat, hátunkat kihúzva a messzi jövõbe tekintünk. Ezzel javul a jövõ kép és a szervezet minden sejtjének oxigén ellátottság.

Béky László Az AURA Természetgyógyászati Gyógyító és Oktató Központ Igazgatója.